Typ |
Wyświetla podgląd miniatury pliku po zatrzymaniu wskaźnika nad ikoną typu pliku. |
Nazwa pliku |
Lista wybranych plików oraz plików, do których mają one odniesienia. Dla złożeń lista może obejmować rysunki, części, podzespoły oraz pliki SOLIDWORKS Simulation.
Powiązane rysunki mogą znajdować się w bieżącym folderze lub innym folderze w przechowalni. Domyślnie program SOLIDWORKS PDM sprawdza całą przechowalnię w poszukiwaniu powiązanych rysunków. Zakres wyszukiwania zależy od ustawień administracyjnych.
|
Ostrzeżenia |
- Puste, jeśli przejście można unieważnić.
dla ostrzeżenia, na przykład wtedy, gdy plik jest wyewidencjonowany lub jeśli nie trwa oczekiwanie na przejście.
Aby szybko zlokalizować pliki z ostrzeżeniami, należy użyć opcji Następne ostrzeżenie  i Poprzednie ostrzeżenie  na pasku narzędzi lub Ctrl + strzałka w górę / w dół na klawiaturze numerycznej.
|
Unieważnij |
Usuwa akceptację przejścia dla użytkownika, który uruchomił polecenie Unieważnij. |
Przejście wykonane przez |
Liczba użytkowników, którzy uruchomili przejście, oraz informacje o przypisanych im rolach. |
Wersja |
Wersja pliku, której dotyczyło przejście. |
Wyewidencjonowane przez |
Nazwa użytkownika, który wyewidencjonował plik. Akceptacji nie można unieważnić, jeśli plik został wyewidencjonowany.
Po zatrzymaniu wskaźnika nad nazwą użytkownika wyświetlane jest okno podręczne zawierające informacje o użytkowniku, takie jak stan zalogowania, liczba wyewidencjonowanych plików oraz łącze umożliwiające wysłanie wiadomości e-mail do użytkownika.
|
Znaleziony w |
Folder przechowalni zawierający plik. |
Stan |
Stan toku prac pliku, na przykład: Zgłoś do akceptacji lub Nie wymaga akceptacji. |