Ukryj spis treści

Otwieranie zbioru arkuszy rysunków

Za pomocą polecenia OpenSheetSet można załadować określony zbiór arkuszy rysunków (plik .dst) do palety Menedżer zbiorów arkuszy.

Aby otworzyć zbiór arkuszy rysunków:

  1. Wykonać jedną z następujących czynności:
    • W palecie Menedżer zbiorów arkuszy kliknąć Otwórz zbiór arkuszy rysunków .
    • Wpisać OpenSheetSet.
  2. W oknie dialogowym przejść do folderu zawierającego plik .dst.
  3. Wybrać plik .dst i kliknąć Otwórz.

    W palecie Menedżer zbiorów arkuszy wyświetlona zostanie lista arkuszy rysunków i podzbiorów z określonego zbioru arkuszy rysunków.

    Uwaga: Można otworzyć wiele zbiorów arkuszy rysunków i za pomocą listy rozwijanej przełączać pomiędzy nimi.

Aby zamknąć zbiór arkuszy rysunków:

  1. W palecie Menedżer zbiorów arkuszy wybrać zbiór arkuszy rysunków z listy rozwijanej.
  2. Na karcie Lista arkuszy rysunków kliknąć nazwę zbioru arkuszy rysunków prawym przyciskiem myszy i wybrać polecenie Zamknij zbiór arkuszy rysunków z menu kontekstowego.

    Zbiór arkuszy rysunków zniknie z listy rozwijanej.

Dostęp

Polecenie: OpenSheetSet



Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Otwieranie zbioru arkuszy rysunków
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:

x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: 2024 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.