Synchronizacja bibliotek

Można tworzyć nowe dokumenty wirtualne dla części i kabli producenta SOLIDWORKS Electrical w SOLIDWORKS PDM i synchronizować atrybuty w obu systemach.

SOLIDWORKS Electrical Integration traktuje części i kable producenta jako brakujące w przypadku braku odpowiedniego dokumentu wirtualnego w SOLIDWORKS PDM podczas ewidencjonowania. Nie jest on uwzględniany w LM. Proces synchronizacji przechowuje bibliotekę w skonfigurowanym folderze w SOLIDWORKS PDM. Patrz Ustawienia ogólne w obszarze Administrowanie SOLIDWORKS Electrical Integration, aby skonfigurować folder.

Aby zsynchronizować bibliotekę, należy:

  1. Kliknąć Synchronizuj bibliotekę.
    Synchronizacja jest uruchamiana w trybie wsadowym i może trwać przez pewien czas w zależności od rozmiaru biblioteki.
  2. Kliknąć Proces > Zarządzanie > Aktualizuj dane, aby zmiany pojawiły się na schematach.
  3. Opcjonalne: Można zrealizować synchronizację biblioteki bez interakcji użytkownika, aby odbywała się w nocy. Uruchomić connector_runner.exe z katalogu instalacyjnego.