Spuštění úloh tisku

Úlohy tisku lze spustit z místní nabídky v aplikaci Průzkumník souborů SOLIDWORKS PDM nebo z nabídky Akce > Úkoly.

Na počítači, na kterém spouštíte úlohu, musí být nainstalován program SOLIDWORKS. Způsob používání úlohy závisí na tom, jak ji správce nakonfiguroval.
  1. Vyberte jeden nebo více souborů.
  2. Klepněte pravým tlačítkem a vyberte Tisknout soubory.
    Správce mohl zvolit jiný název pro tuto úlohu.
  3. Volitelné: V dialogu úlohy změňte nastavení úlohy.
    Pokud úloha nevyžaduje vstupy od uživatele, úloha proběhne bez zobrazení dialogu.
  4. Úlohu spustíte klepnutím na Tisk.
    Pokud je úloha tisku nakonfigurovaná tak, abyste mohli vybrat tiskárnu nebo dokončit kartu vstupu úlohy, zobrazí se druhý dialog tisku.
  5. Zadejte potřebné informace k dokončení úlohy a klepněte na OK.

Pokud provádíte úlohu na svém počítači a SOLIDWORKS není spuštěný, otevře se krátce SOLIDWORKS, aby umožnil spuštění úlohy.

Pokud správce zvolil možnost, abyste po dokončení zprávy obdrželi oznámení, klepněte na SOLIDWORKS PDM ikonu , která se zobrazí v oblasti oznámení vpravo od pruhu nabídky, a přečtěte si oznámení.