Skrýt obsah

PropertyManager Spoj

PropertyManager Spoj slouží k přidávání a úpravě spojů v elektrických trasách.

Tento PropertyManager se zobrazí, když přetáhnete součást spoje z knihovny návrhů do bodu spoje.

Nastavení spojení

Název spojení Zadejte název spoje.
Součást spojení Zobrazí cestu souboru součásti spojení. Vyhledejte další součást spojení.

Možnosti výkresu spojení

Přidat tabulku konektoru spojení Zde můžete přidat tabulku konektoru do výkresu spojení.
Přidat konektor spojení do kusovníku Zde můžete přidat spojení do kusovníku.
Tato možnost je uvedena také v dialogovém okně Vlastnosti součásti. Nastavení ve správci PropertyManager i v tomto dialogovém okně musí být shodné.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   PropertyManager Spoj
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:

x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2013 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.