İçindekiler'i Gizle

Uygun Olmayan Etiketler

Kullanıcı Kütüphanesi'ndeki rahatsız edici etiketlere sahip içerikleri bildirebilirsiniz.

Uygunsuz etiketleri bildirmek için:

  1. İçeriğin bulunduğu sayfada Etiketler'e ve Uygunsuz etiket bildir'e tıklayın.
  2. Listeden, uygunsuz olarak bildirmek istediğiniz etiketi seçin.
  3. Bir yorum girin ve etiketin uygunsuz olarak işaretlenmesini isteme nedeninizi seçin.
  4. Gönder'e tıklayın.
    Bu etiket ile ilgili sorunlar konusunda SOLIDWORKS'ü uyaran bir e-posta gönderilir. Etiket incelenir (48-72 saat) ve uygunsuz bulunursa kaldırılır.


Bu başlık hakkında geribildirimde bulunun

SOLIDWORKS; dokümantasyonun sunumu, doğruluğu ve bütünlüğü hakkında geribildiriminizi almaktan memnuniyet duyar. Bu başlık ile ilgili yorum ve önerilerinizi, aşağıdaki formu kullanarak doğrudan dokümantasyon takımımıza yollayın. Dokümantasyon takımı teknik destek sorularına yanıt veremez. Teknik destek ile ilgili bilgiler için buraya tıklayın.

* Gerekli

 
*Email:  
Konu:   Yardım Başlıkları Hakkında Geribildirim
Sayfa:   Uygun Olmayan Etiketler
*Yorum:  
*   Kişisel Bilgilerimin Dassault Systèmes tarafından kullanılacağının belirtildiği gizlilik politikasını okuduğumu ve kabul ettiğimi onaylıyorum

Yazdırma Başlığı

Yazdırılacak içeriğin kapsamını seçin:
x

Internet Explorer 7'den daha eski bir tarayıcı sürümünü kullandığınızı tespit ettik. Optimize edilmiş görünüm için tarayıcınızı Internet Explorer 7 veya daha yenisine yükseltmenizi öneririz.

 Bu mesajı bir daha asla gösterme
x

Web Yardım İçerik Sürümü: 2022 SP05

SOLIDWORKS içindeki Web yardımını devre dışı bırakmak ve onun yerine yerel yardımı kullanmak için Yardım > SOLIDWORKS Web Yardımını Kullan öğelerine tıklayın.

Web yardımı arabirimi ve araması ile ilgili karşılaştığınız sorunları lütfen yerel destek temsilcinize bildirin. Yardım başlıkları hakkında ayrı ayrı geri bildirimde bulunmak için ilgili başlığın sayfasından "Bu başlık hakkında geribildirim" bağlantısına tıklayın.