İçindekiler'i Gizle

Alternatif Bir Sürüm Yükleme

Bir modelin, topluluğa faydalı olabilecek düzeltilmiş bir sürümüne sahipseniz mevcut modele bir alternatif olarak modeli gönderebilirsiniz.

Alternatif bir sürüm yüklemek için:

 1. Bir model sayfasından Alternatif Sürümler'e tıklayın.
 2. Alternatif Sürüm Gönderin'e tıklayın.
 3. Alternatif Sürüm Gönderin penceresinde:
  1. Yüklemek istediğiniz dosyaya gidin.
  2. Alternatif sürümün avantajlarını açıklayın.
  3. Görüntü Adı, Kategori, Alt Kategori, Tedarikçi Adı, Tedarikçi Parça Numarası ve Açıklama alanlarını doldurun.
  4. Virgülle ayırarak istediğiniz etiketleri girin.
  5. Yükle'ye tıklayın.


Bu başlık hakkında geribildirimde bulunun

SOLIDWORKS; dokümantasyonun sunumu, doğruluğu ve bütünlüğü hakkında geribildiriminizi almaktan memnuniyet duyar. Bu başlık ile ilgili yorum ve önerilerinizi, aşağıdaki formu kullanarak doğrudan dokümantasyon takımımıza yollayın. Dokümantasyon takımı teknik destek sorularına yanıt veremez. Teknik destek ile ilgili bilgiler için buraya tıklayın.

* Gerekli

 
*Email:  
Konu:   Yardım Başlıkları Hakkında Geribildirim
Sayfa:   Alternatif Bir Sürüm Yükleme
*Yorum:  
*   Kişisel Bilgilerimin Dassault Systèmes tarafından kullanılacağının belirtildiği gizlilik politikasını okuduğumu ve kabul ettiğimi onaylıyorum

Yazdırma Başlığı

Yazdırılacak içeriğin kapsamını seçin:
x

Internet Explorer 7'den daha eski bir tarayıcı sürümünü kullandığınızı tespit ettik. Optimize edilmiş görünüm için tarayıcınızı Internet Explorer 7 veya daha yenisine yükseltmenizi öneririz.

 Bu mesajı bir daha asla gösterme
x

Web Yardım İçerik Sürümü: 2022 SP05

SOLIDWORKS içindeki Web yardımını devre dışı bırakmak ve onun yerine yerel yardımı kullanmak için Yardım > SOLIDWORKS Web Yardımını Kullan öğelerine tıklayın.

Web yardımı arabirimi ve araması ile ilgili karşılaştığınız sorunları lütfen yerel destek temsilcinize bildirin. Yardım başlıkları hakkında ayrı ayrı geri bildirimde bulunmak için ilgili başlığın sayfasından "Bu başlık hakkında geribildirim" bağlantısına tıklayın.