Skrýt obsah

Přehled SOLIDWORKS SimulationXpress

SOLIDWORKS SimulationXpress představuje pro uživatele SOLIDWORKS snadno použitelný nástroj k analýze napětí. Díky nástroji SimulationXpress můžete snížit náklady a dobu potřebnou pro uvedení produktu na trh, protože návrhy lze testovat v počítači a není nutné absolvovat nákladné a časově náročné praktické zkoušky.

Můžete například prozkoumat účinky síly aplikované na kohoutek. SimulationXpress simuluje cyklus návrhu a nabízí výsledky napětí. Zobrazí také kritické plochy a úrovně bezpečnosti v různých oblastech vodovodní baterie. Na základě těchto výsledků můžete posílit bezpečnost nespolehlivých oblastí a naopak odstranit materiál z těch oblastí, kde přebývá.
Kritické oblasti Deformovaný tvar

Aplikace SimulationXpress používá při analýze napětí stejnou simulační technologii jako SOLIDWORKS Simulation. Dokonalejší funkce simulace jsou k dispozici v řadě produktů SOLIDWORKS Simulation. Rozhraní SimulationXpress ve stylu průvodce využívá prvky plně simulačního rozhraní, které uživateli usnadňují jednotlivé kroky při stanovení uchycení, zatížení, spouštění simulace a zobrazení výsledků.

Přesnost výsledků závisí na uchycení, zatížení a vlastnostech materiálu. Aby byly výsledky platné, musí zadané vlastnosti materiálu přesně odpovídat materiálu dílu a uchycení a zatížení musí být zvoleny co nejpřesněji podle provozních podmínek dílu.

SimulationXpress podporuje jen analýzu pevných dílů o jednom těle. Nepodporuje sestavy, vícetělové díly, ani povrchová těla.

Lekce týkající se aplikace SimulationXpress najdete v oddílu SimulationXpress v Kurzu online.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Přehled SOLIDWORKS SimulationXpress
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.