Skrýt obsah

Vytvoření vícetělových plechových dílů

Můžete vytvořit vícetělový plechový díl z několika plechových těl nebo z kombinace plechových těl a jiných těl, jako například svařovaných těl.

Pokud chcete vytvořit vícetělový plechový díl:

  • Vytvořte nová těla v existujícím plechovém dílu pomocí příkazů Základní plech, Převést na plechový díl, Vložit ohyby a Ohyby vytvořené spojením profilů.
  • Rozdělte jeden plechový díl do různých těl.
  • Vložte jeden nebo více plechových dílů, svařované díly nebo jiná těla do stávajícího plechového dílu.
  • Duplikujte tělo plechu v dílu pomocí lineárního nebo kruhového pole, zrcadlením těla nebo pomocí příkazu Přesunout/kopírovat tělo.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Vytvoření vícetělových plechových dílů
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.