Skrýt obsah

Přehled rozvržení

Pomocí nástroje Vytvořit rozloženítool_Create_Layout.gif můžete vytvořit více rozložení ve výkresu CAD nebo eDrawings. Rozložení umožní současné zobrazení souvisejících pohledů bez ohledu na jejich původní polohu na listech pohledů.

V okně Okno přehledutool_Overview.gif se zobrazí celý list výkresu v místním okně, které můžete použít následovně:
  • Tvorba rozložení.
  • Přidat pohledy do rozložení.
  • Zobrazit pohled výkresu při animování souboru z okna Přehledu. Klepněte na Okno přehledu tool_Overview.gif nebo klepněte na Zobrazit > Okno přehledu , zastavte animaci a poklepáním na pohled výkresu v okně Přehledu tento pohled zobrazte v animaci.

Listy výkresů zobrazí výkres a přidružené pohledy. List výkresu nelze odstranit ani změnit. Listy rozložení mají stejné vlastnosti jako listy výkresů a navíc umožní přetažení, přesunutí nebo odstranění pohledů.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Přehled rozvržení
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: eDrawings 2014 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.