Skrýt obsah

Systém mřížky

Funkci Systém mřížky můžete použít k navržení systému mřížky pro velké konstrukce. Systém mřížky je užitečný při vytváření svařovaných konstrukcí. Systém mřížky vám rovněž může pomoci, když pracujete s více uživateli, kteří používají různé aplikace třetích stran, aby mohli vytvořit mřížky ze stejné základny.

Mřížky napomáhají k určení umístění klíčových prvků v konstrukcích. Abyste mohli používat nástroj Systém mřížky, vytvořte skicu, která znázorňuje mřížku. Poté můžete určit počet úrovní v konstrukci a vzdálenost mezi jednotlivými úrovněmi. Skica je zkopírována do každé úrovně ve struktuře. K položkám mřížky jsou připojeny pozice, které usnadňují orientaci. 3D skica slouží jako podpora mezi každou úrovní ve struktuře.

Skica systému mřížky
Systém mřížky s aplikovanými svary


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Systém mřížky
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.