Skrýt obsah

Referenční body

Můžete vytvořit různé typy referenčních bodů pro použití ve tvaru konstrukčních objektů: Můžete vytvářet také vícenásobné referenční body, které se nacházejí ve stanovené vzdálenosti od křivek.

Klepnutím na Pohled > Body můžete přepínat zobrazení referenčních bodů.

Když vybíráte prvky, software SOLIDWORKS se pokusí zvolit odpovídající metodu pro konstrukci bodu. Pokud např. vyberete plochu, zvolí software SOLIDWORKS v PropertyManageru konstrukční metodu Střed plochyPM_Point_CenterOfFace.gif. Vždy si však můžete zvolit jinou metodu konstrukce bodu.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Referenční body
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.