Ukryj spis treści

Wysuwane drzewo operacji FeatureManager

Wysuwane drzewo operacji FeatureManager umożliwia nam wyświetlanie zarówno drzewa operacji FeatureManager, jak i menedżera właściwości PropertyManager w tym samym czasie.

Czasem łatwiej jest wybrać elementy w wysuwanym drzewie operacji FeatureManager niż w obszarze graficznym. Ponadto możemy ukryć, zmienić przezroczystość, przejść do lub powiększyć wybrane elementy. Nie możemy wygasić elementów ani przewinąć paskiem przewijania.

Wysuwane drzewo operacji FeatureManager pojawia się automatycznie gdy menedżer właściwości PropertyManager jest aktywny. Aby rozwinąć, należy wykonać jedną z następujących czynności:

  • Kliknąć obok nazwy dokumentu w wysuwanym drzewie operacji FeatureManager
  • Kliknąć nazwę elementu na najwyższym poziomie w wysuwanym drzewie operacji FeatureManager
  • Nacisnąć klawisz C

Jeżeli wybrana jest opcja Użyj przezroczystego wysuwanego drzewa operacji FeatureManager w częściach/złożeniach w Narzędzia > Opcje > Opcje systemu > FeatureManager, wysuwane drzewo operacji FeatureManager jest przezroczyste i położony pod nim model jest widoczny.

Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Wysuwane drzewo operacji FeatureManager
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.