Ukryj spis treści

Edytowanie komponentów złożenia

Komponent złożenia można otworzyć w oddzielnym oknie, aby dokonać w nim zmian. Po powrocie do okna złożenia należy przebudować złożenie w celu zastosowania zmian.

Komponenty można również edytować w kontekście złożenia. Patrz Edycja części w złożeniu.

Aby edytować komponent złożenia w odrębnym oknie, należy:

 1. Otworzyć okno złożenia i wykonać jedną z następujących czynności:
  • W drzewie operacji FeatureManager kliknąć komponent lub kliknąć go prawym przyciskiem myszy, a następnie wybrać Otwórz część menu_Open_Part.gif lub Otwórz złożenie menu_Open_Part.gif.
  • W obszarze graficznym:
   • Kliknąć lub kliknąć prawym przyciskiem myszy, a następnie wybrać Otwórz część menu_Open_Part.gif.
   • Kliknąć prawym przyciskiem myszy podzespół, wybrać Wybierz podzespół i kliknąć Otwórz złożenie menu_Open_Part.gif.

  Komponent zostanie otwarty w oddzielnym oknie.

 2. W oknie komponentu dokonać odpowiednich zmian komponentu.
 3. Zapisać i zamknąć komponent.

  Ponownie zostanie wyświetlone okno złożenia. Pojawi się monit o przebudowanie złożenia.Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Edytowanie komponentów złożenia
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.