Ukryj spis treści

Szyki i odbicia lustrzane komponentów

Szyki komponentów w złożeniach można utworzyć na kilka sposobów.

  • Można utworzyć lokalny liniowy lub kołowy szyk komponentów.
  • Oprócz operacji można teraz użyć komponentu do sterowania szyku opartego na szyku. Komponent może występować w tym samym złożeniu lub w obrębie podzespołu. Komponent może być również zależny od szyku na poziomie złożenia np. serii liniowej, kołowej lub kreatora otworów, albo szyku opartego na operacji.
  • Można również tworzyć oparte na krzywej lub oparte na szkicu szyki komponentów.
Aby przełączyć widoczność lub stan wygaszenia wszystkich komponentów w szyku, należy kliknąć prawym przyciskiem myszy operację szyku w drzewie operacji FeatureManager i wybrać Ukryj komponenty, Pokaż komponenty, Wygaś, Przywróć lub Wyizoluj.

Szyk komponentów można rozłożyć, aby jego komponenty stały się niezależne. Jedną z korzyści tego rozwiązania jest to, że możemy indywidualnie przenosić i obracać komponenty, które występowały w szyku. Wadą jest to, że nie można ukryć i wygasić wszystkich komponentów w szyku, ponieważ operacja szyku już nie występuje.Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Szyki i odbicia lustrzane komponentów
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.