Skrýt obsah

Ukládání souborů ve formátu STL

Dokumenty dílů a sestav je možné uložit ve formátu STL pomocí binárního formátu nebo formátu ASCII. Binární soubory jsou menší než ASCII soubory, ale některé jiné systémy je nepodporují.

Pokud model obsahuje řezy, nebudou znázorněny v souboru STL.

Soubor STL vždy používá pro jednotky metry. Všechny rozměry v původním souboru jsou převedeny na odpovídající hodnoty v metrech v souboru STL.

Abyste mohli uložit soubor, který jste obdrželi od jiného uživatele ve formátu STL, musí vám odesílatel k tomu dát oprávnění. Viz Možnosti uložení eDrawingsVytváření souborů eDrawings pomocí funkce Uložit jako v SolidWorks.

Chcete-li uložit soubory ve formátu STL:

  1. Klepněte na nabídku Soubor > Uložit jako.
  2. Nastavte pole Uložit jako typ na STL Files (*.stl).
  3. Zadejte Název souboru a klepněte na Uložit.
  4. V dialogovém okně Možnosti exportu STL pod položkou Formát zvolte Binární nebo ASCII.
  5. Klepněte na tlačítko OK.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Ukládání souborů ve formátu STL
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: eDrawings 2014 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.