Skrýt obsah

Odvozené konfigurace

Odvozené konfigurace umožňují vytvořit v konfiguraci vztah rodič-potomek. Standardně jsou všechny parametry v konfiguraci potomka připojeny ke konfiguraci rodiče. Změníte-li parametr v konfiguraci rodiče, změna se automaticky promítne i v konfiguraci potomka.

Situace je vysvětlena na následujícím příkladu. Díl1 má tři konfigurace:
  • Konfigurace A a C jsou konfigurace nejvyšší úrovně.
  • Konfigurace B je odvozená od konfigurace A.V následující tabulce vidíme účinky změny konfigurace A na konfigurace B a C.
Změňte konfiguraci A a aplikujte změnu na: Účinky na konfiguraci B Účinky na konfiguraci C
Tato konfigurace Změny Nezmění se
Určit konfigurace (určete konfiguraci A) Změny Nezmění se
Všechny konfigurace Změny Změny
Jednotlivé konfigurovatelné parametry v odvozené konfiguraci můžete potlačit, takže daný parametr již nebude připojen k rodiči. Aktivujte odvozenou konfiguraci a upravte parametr. Parametr se změní v odvozené konfiguraci (ale ne v nadřazené) a už není dále připojen.

SpeedPak pro velké sestavy

SpeedPak vytváří odvozené konfigurace sestavy bez ztráty odkazů. Pokud pracujete s velmi velkými a složitými sestavami, pomocí konfigurace SpeedPak může podstatně zvýšit výkon. Podrobné informace najdete v tématu SpeedPak.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Odvozené konfigurace
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.