Skrýt obsah

Configuration Publisher

V dialogovém okně Configuration Publisher můžete definovat vlastního správce PropertyManager pro výběr konfigurací dílů a sestav. Tento PropertyManager slouží pro vkládání součásti do sestavy v programu SOLIDWORKS, nebo pro stahování modelu z webové stránky 3D ContentCentral.

V programu SOLIDWORKS

S vlastním PropertyManagerem
Vlastní PropertyManager usnadňuje výběr požadované konfigurace při vkládání součásti do sestavy. Při vložení součásti se zobrazí PropertyManager, kde zvolíte konfiguraci na základě parametrů modelu. Později potřebujete-li změnit konfiguraci, otevřete znovu PropertyManagera a vyberete jiné parametry modelu.


Bez vlastního PropertyManageru
Když vložíte součást do sestavy bez vlastního správce PropertyManager, program použije buď aktivní konfiguraci souboru součásti (použijete-li příkaz Vložit součásti ), nebo vám nabídne seznam názvů konfigurací (pokud například přetáhnete součást z aplikace Průzkumník Windows). Později, potřebujete-li změnit konfiguraci, upravíte vlastnosti součásti a vyberete ze seznamu názvů konfigurací. Najít správnou konfiguraci může být obtížné, je-li seznam příliš dlouhý, nebo názvy konfigurací málo popisné.


Na webové stránce 3D ContentCentral

Plánujete-li publikovat model na webové stránce 3D ContentCentral, můžete pomocí Configuration Publisher definovat vlastní rozhraní, aby mohli koncoví uživatelé vybrat konfiguraci na základě parametrů modelu. Rozhraní funguje stejně jako PropertyManager v programu SOLIDWORKS. Pouze vizuální vzhled je jiný.

Po vytvoření vlastního rozhraní pro model, můžete načíst model do 3D ContentCentral přímo z dialogu Configuration Publisher.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Configuration Publisher
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.