Skrýt obsah

Pohled na přerušený model

K dispozici v aplikaci SOLIDWORKS MBD.

Pomocí nástroje Pohled na přerušený model můžete do modelu přidávat přerušení. Pohledy na přerušený model se ukládají v podobě konfigurací.

Pohledy na přerušený model, nazývané taky jako přerušené pohledy, jsou užitečné, pokud potřebujete součásti modelu zkrátit, zejména pro technickou dokumentaci nebo marketingové účely.

Přerušení modelu používají tradiční přerušené tvary, například přerušení potrubí, klikatý řez nebo rovné přerušení. K definování každého přerušení se používají dvě roviny. Ovládací prvky zarovnání umožňují více řezů ve více směrech.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Pohled na přerušený model
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.