Skrýt obsah

Kontrola vytváření externích odkazů

Máte možnost nevytvářet vnější odkazy při práci v kontextu sestavy.

Tato možnost je k užitečná v následujících případech:

  • V prostředí s několika uživateli, kde používáte pro definici nové součásti data řízené jinými uživateli, ale nechcete aby další změny jejich součástí ovlivnily vaši součást.
  • Váš systém pro správu dat o výrobku vám nepovoluje v dokumentech vnější odkazy.

Pokud vyberete Žádné vnější odkazy, nedojde při konstrukci nové součásti k tvorbě žádné místní vazby. Navíc nebudou vytvořeny vnější odkazy při odkazování na geometrii jiných součástí, jako když používáte funkci Převést entity či Odsadit entity nebo vysouváte K vrcholu jiné součásti.

Chcete-li, aby nebyly vytvářeny vnější odkazy, proveďte některou z následujících akcí:

  • Klepněte na Žádné vnější odkazy (panel nástrojů pro sestavy).
  • Klepněte na Nástroje > Možnosti > Možnosti systému > Vnější odkazy a vyberte Nevytvářet odkazy vně modelu.
Volbu Žádné externí odkazy můžete vypnout či zapnout během práce na dané sestavě, a tak externí odkazy pro některé součásti vytvářet a pro některé nikoli.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Kontrola vytváření externích odkazů
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.