Skrýt obsah

Vložení dat Sustainability do vlastního materiálu

Analýzu sustainability (udržitelnosti) s vlastním materiálem lze provést tak, že ho spojíte s materiálem z výchozí databáze materiálů SOLIDWORKS s podobnými vlastnostmi. Analýza se pak provádí za použití vlastností Sustainability (udržitelnost) materiálu SOLIDWORKS.

Jestliže nemá materiál SOLIDWORKS definovanou hodnotu Sustainability, můžete ho zkopírovat do složky Vlastní materiály a propojit s materiálem v databázi materiálů SOLIDWORKS.
  1. Ve stromu FeatureManager klepněte pravým tlačítkem myši na Materiál a vyberte Upravit materiál.
  2. V levém panelu dialogu Materiál zvolte vlastní materiál.
  3. Na kartě Vlastnosti klepněte vedle možnosti Sustainability na možnost Vybrat.
  4. V dialogu Sladit informace Sustainability vyberte materiál, který je nejvíce podobný vlastnímu materiálu.

    Jsou uvedeny jen materiály s odkazem na databázi Sustainability.

  5. Klepněte na OK.

    Spojený materiál se zobrazí v Sustainability.

  6. Klepněte na Použít a poté na Zavřít.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Vložení dat Sustainability do vlastního materiálu
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.