Ukryj spis treści

Okno dialogowe Właściwości wielu komponentów

Możliwe jest zmienianie lub wyświetlanie właściwości kilku komponentów jednocześnie.

Aby otworzyć to okno dialogowe, należy:

W dokumencie złożenia Ctrl + wybrać kilka komponentów, a następnie kliknąć prawym przyciskiem myszy i wybrać Właściwości komponentu.

Widoczność komponentu

Ukryj komponent Wybrać, aby ukryć dane wystąpienie komponentu.

Jeżeli wybrane komponenty są komponentami tego samego podzespołu, należy wybrać, które właściwości widoczności mają zostać użyte:

Użyj właściwości widoczności określone w konfiguracji nazwa_konfiguracji w nazwa_podzespołu. Użyte zostaną właściwości Widoczności (Ukryj komponent) określone dla tego komponentu w wybranej konfiguracji w dokumencie podzespołu.
Zastąp właściwości widoczności określone w konfiguracji nazwa_konfiguracji w nazwa_podzespołu. Użyte zostaną właściwości Widoczności określone dla tego komponentu w tej konfiguracji złożenia. Wybrać, aby ustawić właściwości w części Ta konfiguracjaWszystkie konfiguracje lub Określ konfiguracje.

Właściwości specyficzne dla konfiguracji

Właściwości, które są dostępne zależą od typu wybranego komponentu złożenia. Zobacz temat Okno dialogowe Właściwości komponentu.Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Okno dialogowe Właściwości wielu komponentów
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.