Ukryj spis treści

Ikony wiązań w drzewie operacji FeatureManager

Poniższe ikony w folderze Wiązaniawskazują na typ wiązania.

  Typ wiązania   Typ wiązania
Kąt Zablokuj do szkicu
fm_belt_mates.png Pas Równoległy
Krzywka Wiązanie ścieżki
Wspólne Prostopadle
Koncentrycznie Centrum profilów
Odległość sześciokąta &Mechanizm zębatkowy
Koła zębate Śrubowe
fm_mate_hinge.png Zawias Szczelina
Ustalone Symetryczna
Limit, Kąt Styczne
Limit, Odległość Połączenie uniwersalne
FM_mate_LinearLinearCoupler.gif Liniowa/Złączka liniowa Szerokość
Zablokuj    
Ikona wskazuje wiązania, które leżą na drodze do ziemi. Wiązania te utrzymują część w pozycji względem początku układu współrzędnych złożenia.


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Ikony wiązań w drzewie operacji FeatureManager
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.