Skrýt obsah

Zjednodušení dílů a sestav

Chcete-li použít nástroj Zjednodušit:

 1. Klepněte na ZjednodušitTool_Simplify_Part_Utilities.gif (panel nástrojů Nástroje) nebo na Nástroje > Najít/upravit > Zjednodušit.
 2. V panelu úloh Zjednodušit:
  1. Vyberte položky v poli Prvky, čímž nastavíte typy prvků pro vyhledávání.
  2. Zadejte Faktor zjednodušení a tímto zvýšíte nebo snížíte faktor bezvýznamného objemu.
  3. Vyberte metoda zjednodušení:

   Parametr prvku Zjednoduší prvky pomocí hodnoty parametru prvku.
   Založeno na objemu Zjednoduší prvky na základě jejich objemu v dílech a sestavách.

  4. (Pouze pro sestavy) Chcete-li, zvolte Ignorovat prvky ovlivňující vazby sestavy, aby nedošlo k potlačení prvků, které by mohly způsobit selhání vazeb.

   V některých případech, nelze odhalit, zda potlačený prvek ovlivní entitu vazby, protože třeba neexistuje žádný vztah rodič-potomek mezi prvkem, který vlastní entitu vazby a prvkem, který má být potlačen.

 3. Klepněte na Najít teď.

  V části Výsledky se zobrazí strom prvků se zanedbatelným objemem. Následující možnost je k dispozici:

  Vytvořit si odvozené konfigurace Po klepnutí na možnosti Potlačit nebo Uvolnit vytvoří odvozenou konfiguraci (nazvanou Zjednodušit_<n> ) zjednodušeného dílu nebo sestavy. Tento díl nebo sestava je zjednodušena potlačením prvků s bezvýznamným objemem. V poli Název je možné konfiguraci přejmenovat.

  Pokud je výběr možnosti Vytvořit odvozené konfigurace zrušen, můžete zjednodušené prvky přidat do jiné konfigurace vybrané v poli Konfigurace. Zde také můžete konfiguraci přejmenovat a tato změna se projeví ve stromu FeatureManger. Na seznamu Konfigurace jsou pouze aktivní konfigurace a jejich odvozené konfigurace.

 4. Klepněte na možnost cancel.png.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Zjednodušení dílů a sestav
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.