Skrýt obsah

Utilita Zjednodušit

Nástroj Zjednodušení umožňuje vytvořit zjednodušené konfigurace dílu nebo sestavy a provést analýzu.

Nástroj Zjednodušit zadá vnitřní výpočet "bezvýznamného objemu" na základě velikosti dílu nebo sestavy. Podporované prvky s objemem menším než zanedbatelný objem mohou být v odvozené konfiguraci potlačeny, abyste mohli provést analýzu zjednodušeného dílu nebo sestavy (pomocí nástroje SOLIDWORKS SimulationXpress).

Následující prvky jsou podporovány v sestavách:

  • Zkosení
  • Vysunutí. Nálitek, nálitek-tenkostěnný, řez, řez tenkostěnný (Vysunuté základy a vysunutí, která nejsou Naslepo nebo Středorovinná, nejsou nalezena.)
  • Zaoblení. Jednoduché, s více poloměry, zaoblení plochy (bez parametru čáry hranice), s proměnným poloměrem. (Úplná zaoblení nebudou nalezena.)
  • Díry (Jednoduché a díry Průvodce dírami)
  • Odebrání otočením (pouze objemové)
Prvky sestavy nebudou s použitím nástroje Zjednodušit nalezeny.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Utilita Zjednodušit
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.