Ukryj spis treści

Menedżer właściwości PropertyManager Notyfikacje sensorów

Określa częstość powiadamiania użytkownika o sensorach, które są nieaktualne i sensorach, które wyzwoliły alerty.

Przykład powiadomienia:

Aby zmienić częstotliwość powiadomień:

Kliknąć prawym przyciskiem myszy folder Sensory w drzewie operacji FeatureManager, wybrać Notyfikacje, i ustawić parametry w menedżerze właściwości PropertyManager.

Notyfikacje

Ostrzegaj mnie o sensorach, które wyzwalają alerty co Dla sensorów, które wyzwoliły alerty, należy określić liczbę przebudowań lub zapisań, pomiędzy komunikatami powiadomienia.
Ostrzegaj mnie o przestarzałych sensorach co Dla sensorów, które są nieaktualne, należy określić liczbę przebudowań lub zapisań, pomiędzy komunikatami powiadomienia.


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Menedżer właściwości PropertyManager Notyfikacje sensorów
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.