Ukryj spis treści

Pasek menu

Pasek menu zawiera zestaw najczęściej używanych przycisków narzędzi z paska narzędzi Standard, menu SOLIDWORKS, wyszukiwania SOLIDWORKS i opcji menu wysuwanego Pomoc.

Funkcja Opis
Często używane przyciski narzędzi

Kliknięcie strzałki skierowanej do dołu obok przycisku narzędzia rozwija wysuwany pasek menu z dodatkowymi funkcjami. Pozwala to uzyskać dostęp do większości poleceń menu Plik przy użyciu paska narzędzi. Na przykład: wysuwany pasek menu Zapisz zawiera polecenia Zapisz, Zapisz jako i Zapisz wszystkie.

Można dostosować ten pasek narzędzi w taki sam sposób, w jaki dostosowywane są inne paski narzędzi.

Menu SOLIDWORKS

Menu są widoczne gdy przesuniemy mysz na logo SOLIDWORKS lub klikniemy je. Można unieruchomić menu, aby były one cały czas widoczne. Gdy menu są unieruchomione, pasek narzędzi przemieszcza się w prawo.

Wyszukiwanie SOLIDWORKS

Wysuwany pasek menu opcji PomocyWyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Pasek menu
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.