Skrýt obsah

Skrytí ohraničení buňky v tabulce razítka

Můžete skrýt ohraničení buňky u přilehlých buněk v tabulce razítka. Tato funkce umožňuje kombinaci několika buněk s různou velikostí písma a zarovnáním, které pak mají vzhled jedné buňky.

Tato funkce je vhodná, pokud například chcete usnadnit čtení textu tučným, provedením titulku a odsazením podřazeného textu a také chcete, aby byl celý text zobrazen v jedné buňce.

Pro skrytí ohraničení buněk:

  1. Zadejte a formátujte text v každé buňce.
  2. Shift + klepněte pro výběr všech buněk.
  3. Klepněte pravým tlačítkem myši a vyberte Skrýt ohraničení.
  4. Klepněte mimo buňky.

    Ohraničení mezi buňkami je skryté.

  5. Pro obnovení ohraničení buněk, klepněte na Shift + klepněte pro výběr všech buněk a vyberte Zobrazit ohraničení.
Zároveň můžete:
  • Skrýt ohraničení všech buněk v řadě klepnutím pravým tlačítkem na číslo řady a klepnutím na Skrýt ohraničení.
  • Skrýt ohraničení všech buněk ve sloupci klepnutím pravým tlačítkem na identifikátor sloupce a klepnutím na Skrýt ohraničení.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Skrytí ohraničení buňky v tabulce razítka
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.