Skrýt obsah

Vložení obrázků do tabulek razítka

Můžete vložit loga společnosti nebo jiné obrázky do tabulky razítka. Vložený obrázek je spojený s tabulkou, takže se aktualizuje odpovídajícím způsobem během posunutí, přiblížení/oddálení, nebo změny velikosti tabulky.

Postup při vložení obrázku do tabulky razítka:

 1. Klepněte pravým tlačítkem do tabulky a klepněte na Zvolit > Tabulka.
 2. Klepněte na Vložit > Objekt.
 3. V dialogovém okně Vložit objekt zadejte:
  1. Klepněte na Vytvořit ze souboru.
  2. Klepněte na Procházet, najděte soubor zvolte ho a klepněte na Otevřít.
  3. Klepněte na Spojita pak klepněte na OK.

  Obrázek se připojí k bodu kotvy ve horním levém rohu tabulky.

 4. Přetáhněte obrázek do nové pozice v tabulce.
 5. Přetažením ovladačů obrázků změníte jeho velikost.

  Po stanovení velikosti obrázku ve vztahu k tabulce se velikost úměrně přizpůsobí, pokud změníte velikost tabulky otevřením správce PropertyManager a použitím ovládače Změna měřítka Tabulky razítka.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Vložení obrázků do tabulek razítka
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.