Ukryj spis treści

Właściwości oświetlenia PhotoView 360

Właściwości światła PhotoView 360 edytuje się na kartach PhotoView menedżerów właściwości PropertyManager Światło kierunkowe, Światło punktowe i Światło ogniskowe.

Kiedy używać oświetlenia PhotoView 360

Światło kierunkowe, ogniskowe i punktowe jest domyślnie wyłączone w PhotoView 360, ponieważ najlepszym sposobem na oświetlenie swojego modelu w podglądach i ostatecznym renderowaniu jest użycie podstawowego oświetlenia PhotoView 360.Oświetlenia należy użyć:
  • W celu dodania specjalnych efektów oświetleniowych, takich jak efekt kaustyki.
  • W celu oświetlenia wybranego obszaru modelu.
  • W celu określenia kierunku i intensywności cieni.
  • W celu oświetlenia obszaru modelu, którego nie można uwidocznić przy użyciu podstawowego oświetlenia PhotoView 360. Na przykład w przypadku modelu pojemnika na śmieci jego wnętrze może wydawać się ciemne, jeśli nie zostanie dodatkowo oświetlone.


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Właściwości oświetlenia PhotoView 360
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:



x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.