Ukryj spis treści

Kalkomanie

Kalkomania jest obrazem 2D zastosowanym dla modelu. Można użyć kalkomanii, aby zastosować etykiety ostrzeżeń lub instrukcji dla modeli. Można również użyć kalkomanii, aby utworzyć szczegóły modelu, które można efektywnie reprezentować za pomocą obrazu zamiast geometrii modelu.

Kalkomanie można przeglądać i stosować w SOLIDWORKS. Kalkomanie można przeglądać eDrawings i PhotoView 360.

Model samochodu
Model samochodu z kalkomanią
Domyślnie kalkomanie używają schematu iluminacji, który jest odrębny od schematu dla wyglądu pod kalkomanią. Aby użyć schematu iluminacji wyglądu, w menedżerze właściwości PropertyManager Kalkomanie, na karcie Iluminacja, należy wybrać Użyj niżej leżącego wyglądu.


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Kalkomanie
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.