Ukryj spis treści

Badania dostępu oświetlenia słonecznego

Program SOLIDWORKS Professional umożliwia zastosowanie oświetlenia słonecznego do modeli SOLIDWORKS. Przy użyciu badań dostępu oświetlenia słonecznego można symulować ruch słońca nad modelami budynków, paneli słonecznych oraz sprzętu do zastosowań zewnętrznych.

Podczas określania oświetlenia słonecznego dla modelu należy uwzględnić następujące dane:
  • Kierunek północny względem modelu
  • Położenie geograficzne modelu
  • Godzina i data do symulacji

Można utworzyć dwa typy badania dostępu oświetlenia słonecznego:

Stała data, zmienna godzina

Wyświetla ścieżkę słońca w danym dniu w określonym przedziale czasu.

Stała godzina, zmienna data

Wyświetla położenie słońca o danej godzinie w określonym zakresie dat.

Wideo: Badanie dostępu oświetlenia słonecznegoWyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Badania dostępu oświetlenia słonecznego
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.