Skrýt obsah

Kde se používá

Můžete vytvořit seznam výskytu určitého dílu nebo sestavy.

V dialogu Možnosti nastavte kritérium vyhledávání na záložce Reference/Kde jsou použity. Funkce Kde jsou použity nepoužívá program Microsoft Windows Desktop Search jako vyhledávací stroj.

Chcete-li najít, kde je dokument použit:

 1. V levém podokně na záložce Průzkumník souborů vyberte dokument.
 2. V pravém podokně vyberte záložku Kde jsou použity .

  Informace o referovaných dokumentech se zobrazí v následujících sloupcích:

  • Dokument. Uvádí názvy dokumentu.
  • Úplná cesta
  • Velikost
  • Typ. Uvádí typ dokumentu (například, dokument SolidWorks dílu).
  • Datum změny
  • Atributy (z aplikace Průzkumník Windows)
  Klepnutím na Uložit do souboru (panel nástrojů SolidWorks Explorer) je možné uložit obsah seznamu do textového souboru.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Kde se používá
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2013 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.