Skrýt obsah

Rozložené pohledy ve vícetělových dílech

Rozložený pohled ve vícetělovém dílu zobrazí objemová těla v rozložené pozici, ale tak, jak do sebe navzájem zapadají.

Rozložené pohledy vytvoříte výběrem a přetažením objemových těl v grafické ploše, čímž se také vytvoří jeden nebo více kroků rozložení. V rozložených pohledech můžete:
  • Rovnoměrně rozmístit rozložené stohy objemových těl.
  • Připojit nové objemové tělo ke stávajícím krokům rozložení jiného objemového těla. To se hodí v případě přidání nového těla k dílu, který již obsahuje rozložený pohled.
  • Přidat čáry rozložení označující vztahy mezi objemovými těly.
Když je vícetělový díl rozložen, nelze k němu přidávat vazby.
explode_multibody_final_collapsed.gif
Sbalené
explode_multibody_final_exploded.gif
Rozložené


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Rozložené pohledy ve vícetělových dílech
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.