Skrýt obsah

Rozsah prvku ve vícetělových dílech

Pro některé prvky ve vícetělových dílech určujete, na která těla by měl mít prvek vliv.

Všechna těla Aplikuje daný prvek na všechna těla při každém novém generování prvku. Přidáte-li do modelu nová těla, která prvek protne, jsou nová těla také znovu generována, aby tento prvek zahrnovala.
Vybraná těla Aplikuje daný prvek na vybraná těla. Přidáte-li do modelu nová těla, která daný prvek protne, musíte použít funkci Upravit prvek pro úpravu prvku vysunutí, vybrat tato těla a přidat je do seznamu vybraných těl. Pokud nová těla na seznam vybraných nepřidáte, zůstanou nedotčena.
Automatický výběr (K dispozici, pokud klepnete na Vybraná těla) Při prvním vytvoření modelu s vícetělovými díly prvek automaticky zpracuje všechny relevantní protínající se díly. Automatický výběr je rychlejší než Všechna těla, protože zpracovává jen těla ve vstupním seznamu a negeneruje celý model znovu. Klepnete-li na položku Vybraná těla a zrušíte zaškrtnutí políčka Automatický výběr, musíte v grafické ploše vybrat těla, která chcete zahrnout.
Ovlivněná objemová těla (Dostupné v případě, že zrušíte zaškrtnutí pole Vybrat automaticky) V grafické ploše vyberte těla, která mají být ovlivněna.

Příklad použití možnosti Rozsah prvku

Tenkostěnné prvky tažení po křivce s odebráním Těla k zachování
Je použito odebrání.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Rozsah prvku ve vícetělových dílech
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.