Skrýt obsah

Nastavení možností porovnání – karta Obecně

Jednotky

Tyto možnosti jsou obecné pro všechny nástroje na Porovnání.

V polích Lineární jednotky nebo Úhlové jednotky vyberte položku a nastavte hodnoty parametru.
Změna lineárních nebo úhlových jednotek nezmění jednotky modelu tělesa. Tyto jednotky slouží jen k zobrazení výsledků Porovnání.

Tolerance

Přesunutím posuvníku Tolerance polohyTolerance úhlu nastavte jemnější nebo větší toleranci. Chcete-li provést porovnání s novými tolerancemi, musíte Porovnání dokumentů spustit znovu.
  Tolerance polohy Během porovnávání ploch Porovnání geometrie porovná polohu souřadnic vrcholů a některých povrchových bodů daného páru ploch. Vrcholy či body, které leží v rámci zadané tolerance polohy, jsou považovány za shodné.
  Tolerance úhlů Během porovnávání ploch Porovnání geometrie porovná rovnoběžnost hran daného páru ploch. Pokud jsou hrany zakřivené, porovnají se tečny daných křivek. Plochy jsou shodné, pokud je úhel mezi jejich odpovídajícími hranami menší než zadaná tolerance úhlu.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Nastavení možností porovnání – karta Obecně
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.