Skrýt obsah

Vytvoření šablony na kalkulaci nákladů s omezeným přístupem

Je možné vytvořit šablonu na kalkulaci nákladů s omezeným přístupem pro sdílení s jinými uživateli. Je možné vybrat šablony s omezeným přístupem v podokně úloh Costing, nebude ale možné si je prohlížet nebo upravovat v aplikaci Editor šablon Costing.

Vytvoření šablony Costing na kalkulaci nákladů s omezeným přístupem pro díl:

 1. Chcete-li otevřít šablonu Costing, postupujte jedním z těchto způsobů:
  • V nabídce Windows Start klepněte na Všechny programy > SOLIDWORKS verze > Nástroje SOLIDWORKS > Editor šablon Costing verze.
  • Při otevřeném dílu proveďte:
   1. Klepněte na Costing tool_costing_tools.gif (panel nástrojů Nástroje nebo záložka Vyhodnotit ve správci CommandManager) nebo na Nástroje > Aplikace SOLIDWORKS > Costing .
   2. V podokně úloh nástroje Costing vyberte šablonu, která se má uložit, a klepněte na tlačítko Spustit editor šablon.
 2. V aplikaci Editor šablon Costing v otevřené šabloně klepněte na Uložit Uložit standardně > Uložit jako kopii s omezeným přístupem .

  Může být nutné klepnout na možnost Uložit jakoTool_Save_As_Standard.gif místo na možnost Uložit Uložit standardně .

 3. V dialogovém okně Uložit jako zadejte do pole Název souboru název a klepněte na možnost Uložit.

  Šablona se uloží jako chráněný soubor .zip.

 4. Zavřete aplikaci Editor šablon Costing.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Vytvoření šablony na kalkulaci nákladů s omezeným přístupem
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.