Skrýt obsah

Odstranění informací aplikace Costing z dílu

Informace aplikace Costing můžete z dílu odstranit, pokud chcete soubor poslat spolupracovníkům nebo zákazníkovi bez připojených dat pro kalkulaci nákladů.

Chcete-li odstranit informace aplikace Costing, musíte uložit kopii souboru dílu bez těchto dat. Tato nová kopie není propojena se sestavou (pokud původně propojená byla). Například v softwaru SOLIDWORKS Enterprise PDM není nová kopie odkazovaná v sestavě.

  1. Klepněte na Costingtool_costing_tools.gif (panel nástrojů Nástroje nebo záložka Vyhodnotit v nástroji CommandManager) a proveďte vyhodnocení nákladů na díl.
  2. Uložte díl.
  3. Klepněte na Uložit jakoTool_Save_As_Standard.gif (standardní panel nástrojů) nebo na Soubor > Uložit jako.
  4. V dialogovém okně vyberte Uložit bez dat Costing.

    Do pole Název souboru je přidána přípona _nocost a pole Popis se změní na Uložit bez dat Costing.

  5. Klepněte na Uložit..

    Uloží se kopie souboru dílu bez dat aplikace Costing.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Odstranění informací aplikace Costing z dílu
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.