Skrýt obsah

Rozpuštění podsestav

Podsestavu můžete rozpustit (rozebrat) na jednotlivé součásti, a tak přesunout tyto součásti o jednu úroveň výše v hierarchii sestavy.

Rozpuštění podsestav:

  • Ve stromu FeatureManager klepněte pravým tlačítkem na podsestavu nebo stiskněte Ctrl + vyberte několik sestav a pak zvolte Rozpustit podsestavu. Můžete také vybrat ikonu podsestavy a klepnout na Upravit > Rozpustit sestavu .

    Jednotlivé součásti se stanou součástmi bezprostřední rodičovské sestavy a podsestava se odstraní. Samotný dokument sestavy se ze složky, kde je uložen, nevymaže.

    Chcete-li rozpustit podsestavu na grafické ploše, klepněte pravým tlačítkem na podsestavu a pak klepněte na volbu Vybrat podsestavu. Klepněte pravým tlačítkem myši v grafické ploše a klepněte na tlačítko Rozpuštění podsestavy.

    Viz Výsledky úprav struktury sestavy pro účinky na vazby, pole součástí, prvky sestav, rovnice a kroky rozložení.

Příklad

Když rozpustíte podsestavu S1, součásti P1 a P2 se stanou součástmi sestavy nejvyšší úrovně A.
Namísto toho, aby odkazovala na dokument podsestavy S1, odkazuje sestava A na dokumenty jednotlivých součástí P1 a P2.
Veškeré vazby, které existují mezi součástmi P1 a P2 se přesunou do složky Vazby sestavy A.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Rozpuštění podsestav
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.