Skrýt obsah

Standardní 3 pohled

Možnost 3 základní pohledy v nabídce Vložit, > Pohled výkresu vytváří tři související ortografické (přední, pravý, levý, horní, dolní a zadní) pohledy dílu nebo sestavy, které se zobrazí současně.

Použité orientace jsou založeny na orientacích v díle nebo v sestavě (Přední, Pravý a Horní). Orientace pohledu jsou fixní a nelze je změnit.

Zarovnání horního a bočního pohledu je ve vztahu k přednímu pohledu pevné. Horní pohled lze přesouvat svisle a boční pohled vodorovně.

Horní a boční pohled je propojen s předním pohledem. Klepněte pravým tlačítkem na horní nebo boční pohled a vyberte Přeskočit k pohledu rodiče.

Existuje několik způsobů vytvoření výkresu se 3 základními pohledy.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Standardní 3 pohled
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.