Skrýt obsah

Použití nahrazených nákladů

Náklady v šablonách kalkulace nákladů můžete dočasně nahradit úpravou v okně CostingManager.

  1. V okně CostingManager klepněte pravým tlačítkem myši na položku, u které chcete nahradit náklady, a klepněte na příkaz Použít nahrazené náklady. Můžete také poklepat na hodnotu nákladů, kterou chcete nahradit.
  2. Zadejte požadovanou hodnotu a stiskněte klávesu Enter.

    Daná položka se zobrazí kurzívou a bude označena hvězdičkou, což ukazuje, že náklady ze šablony byly nahrazeny. Položka Odhadované náklady na díl v podokně úloh Costing se aktualizuje pomocí nové hodnoty nákladů.

    Chcete-li nahrazení nákladů upravit nebo odebrat, klepněte v okně CostingManager pravým tlačítkem na požadovanou položku a poté klepněte na příkaz Upravit nahrazené náklady nebo Odebrat nahrazené náklady. Můžete také klepnout pravým tlačítkem na příslušnou složku v okně CostingManager a poté na příkaz Odebrat všechna vlastní nahrazení.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Použití nahrazených nákladů
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.