Ukryj spis treści

Filtry

Filtry ukrywają operacje w otwartym pliku ECAD. Filtrów należy użyć, aby usunąć niepożądane operacje z pliku ECAD lub zmniejszyć złożoność modelu podczas budowania złożenia w SOLIDWORKS.

Na przykład: model płytki może zawierać tysiące niewielkich otworów lub wiele niewielkich komponentów montowanych powierzchniowo. Jeżeli te operacje nie są wymagane w modelu złożenia SOLIDWORKS, należy je wyfiltrować, aby zmniejszyć rozmiar pliku oraz złożoność modeli SOLIDWORKS.

Podczas filtrowania specyficznego typu operacji, na pasku stanu CircuitWorks (na dole okna CircuitWorks) wyświetlana jest całkowita liczba elementów, liczba elementów pozostałych po filtrowaniu i liczba elementów odfiltrowanych.

Podczas zapisywania pliku ECAD, w którym zastosowano filtry, CircuitWorks nie zapisuje filtrowanych operacji. Filtrowanie skutkuje usunięciem operacji z pliku.


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Filtry
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.