Ukryj spis treści

Podglądy operacji

Możemy wyświetlać szczegółowe podglądy i kontrolować co jest wyświetlane przy użyciu menedżera właściwości PropertyManager Szczegółowy podgląd.

Możemy uzyskać dostęp do menedżera właściwości PropertyManager Szczegółowy podgląd z menedżera właściwości PropertyManager w następujących operacjach:
 • Wyciągnięcia
 • Żebra
 • Pochylenia
W menedżerze właściwości PropertyManager Szczegółowy podgląd możemy wybrać:
 • Podświetl nowe lub zmodyfikowane ściany. Wyświetla nowe operacje wyciągnięcia, żebra lub pochylenia, na które miała wpływ ostatnia edycja. Jeżeli zaznaczymy tą opcję, nowe lub zmodyfikowane ściany są podświetlone w innym kolorze zamiast pojawiać się cieniowane jak to się dzieje w standardowym menedżerze właściwości PropertyManager. Wszystkie oddzielne obiekty pojawią się w podglądzie.
 • Pokaż tylko nowe lub zmodyfikowane obiekty. Wyświetla tylko nowe lub zmodyfikowane obiekty. Wszystkie oddzielne obiekty są ukryte w podglądzie. Ma to wpływ tylko na oddzielne obiekty.

Aby użyć szczegółowego podglądu, należy:

 1. Utworzyć model z wyciągnięciem, żebrem lub pochyleniem.

  Możemy również użyć istniejący model i dodać wyciągnięcie, żebro lub pochylenie lub kliknąć Edytuj operację i przejrzeć ostatnie wyciągnięcie, żebro lub pochylenie.

 2. Kliknąć Szczegółowy podgląd w menedżerze właściwości PropertyManager dla wyciągnięcia, żebra lub pochylenia.

 3. W menedżerze właściwości PropertyManager Szczegółowy podgląd wybrać jedną z poniższych możliwości:
  • Podświetl nowe lub zmodyfikowane ściany
  • Pokaż tylko nowe lub zmodyfikowane obiekty

  Jeżeli zostawimy obydwa pola wyczyszczone, podgląd jest identyczny do podglądu normalnego menedżera właściwości PropertyManager.
  Podświetl nowe lub zmodyfikowane ściany Pokaż tylko nowe lub zmodyfikowane obiekty

 4. Kliknąć Szczegółowy podgląd aby wrócić do normalnego menedżera właściwości PropertyManager, lub kliknąć , aby zastosować nową operację.Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Podglądy operacji
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.