Ukryj spis treści

Ukrywanie granic komórek Tabeli bloku tytułowego

Można ukryć granice sąsiadujących przylegających do siebie komórek w tabeli bloku tytułowego. Pozwala to połączyć kilka komórek o różnych rozmiarach czcionek i wyrównaniach w celu uzyskania wyglądu pojedynczej komórki.

Na przykład: można ułatwić czytanie tekstu poprzez pogrubienie nagłówka i wcięcie poniższego tekstu, a jednocześnie uzyskanie wyglądu, jak gdyby cały tekst znajdował się w jednej komórce.

Aby ukryć granice komórek, należy:

  1. Wpisać i sformatować tekst w każdej komórce.
  2. Nacisnąć klawisz Shift i kliknąć, aby wybrać wszystkie komórki.
  3. Kliknąć prawym przyciskiem myszy i kliknąć Ukryj granice.
  4. Kliknąć poza komórkami.

    Granica pomiędzy komórkami zostanie usunięta.

  5. Aby przywrócić granice komórek, należy nacisnąć klawisz Shift i kliknąć, aby wybrać wszystkie komórki, kliknąć prawym przyciskiem myszy i kliknąć Pokaż granice.
Można również:
  • Ukryć granice wszystkich komórek w wierszu klikając numer wiersza i klikając Ukryj granice.
  • Granice wszystkich komórek w kolumnie można ukryć klikając identyfikator kolumny i klikając Ukryj granice.


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Ukrywanie granic komórek Tabeli bloku tytułowego
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.