Skrýt obsah

Statistické údaje o prvcích

Statistické údaje o prvcích je nástroj, který zobrazuje množství času potřebného k obnově každého prvku v dílu. S pomocí tohoto nástroje můžete snížit množství času potřebného k obnově, protože potlačíte prvky, jejichž obnova by trvala dlouho. Nástroj je k dispozici ve všech dokumentech dílů.

Použití nástroje Statistické údaje o prvcích:

 1. Otevřete si dokument dílu.
 2. Klepněte na ikonu Statistické údaje (panel nástrojů Nástroje) nebo na nabídku Nástroje > Statistické údaje o prvcích .

  Objeví se dialogové okno Statistické údaje o prvcích se seznamem všech prvků a časů potřebných pro jejich obnovu.

  • Pořadí funkcí. Zde jsou uvedeny všechny položky ve stromu FeatureManager: prvky, skici a odvozené roviny. Místní nabídka se používá k úpravám definic prvků, potlačení prvků apod.
  • Čas %. Zobrazí pro každou položku procentuální hodnotu celkového času obnovy dílu.
  • Čas (s). Zobrazí pro každou položku čas (v sekundách) potřebný pro její obnovu.

 3. Klepněte na Pořadí funkcí.

  Tato funkce roztřídí prvky tak, aby odpovídaly stromu FeatureManager.

 4. Vyberte jednu z následujících možností:
  • Tisk.
  • Kopírovat. Zkopíruje statistické údaje o prvcích do schránky, takže je můžete vložit do jiného souboru.
  • Obnovit.
 5. Klepněte na Zavřít.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Statistické údaje o prvcích
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.