Skrýt obsah

Nástroje pro formy – Dělící křivky

Dělící křivky leží podél hrany lisovaného dílu mezi povrchy jádra a dutiny. Používají se k vytváření rozchodných povrchů a k oddělování povrchů. Dělící křivky vytvoříte, jakmile má model nastavené měřítko a je použit správný úkos.

Můžete vytvořit:
  • Několik prvků dělících křivek v jednom dílu.
  • Částečné prvky dělicí čáry.
Můžete automaticky rozdělit kombinované úkosy nalezené analýzou úkosu, buď podél hranice +/- nebo pod určitým úhlem úkosu. Plochu také můžete rozdělit výběrem části skici, páru vrcholů nebo splajnu na povrchu. Před vytvořením dělicích křivek můžete pomocí nástroje Analýzu dělící křivky Tool_PartingLineAnalysis_View.gif možné dělicí křivky vizualizovat a optimalizovat.
Chcete-li, aby byly dělicí křivky viditelné, i když nejsou vybrané, klepněte na položku Zobrazit dělicí křivky Tool_ViewPartingLines_View.png (panel nástrojů Zobrazit) nebo na Zobrazit > Dělicí křivky .

Při tvorbě první dělicí křivky v dílu software automaticky vytvoří složku Povrchová těla dutinfm_surface_bodies.gif složku Povrchová těla jaderfm_surface_bodies.gif naplní je odpovídajícími povrchy. Viz. složky forem.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Nástroje pro formy – Dělící křivky
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.