Skrýt obsah

Přidání stěn k plechovému dílu

Stěny nelze přidávat k válcovým nebo kuželovým plochám plechových dílů.

Přidání stěny k plechovému dílu:

 1. Otevřete si skicu plochy plechového dílu, k níž se má připojit nová stěna.

  BENDS08.gif

 2. Vyberte si lineární hranu nebo rovinnou plochu modelu pro připojení stěny a klepněte na Převést entityTool_Convert_Entities_Sketch.gif na panelu nástrojů pro skici nebo klepněte na Nástroje > Skicovací nástroje > Převést entity.
 3. Klepněte na tlačítko PM_OK.gif.
 4. Přetáhněte vrcholy poblíž stávajících ohybů a umístěte je kousek od nich, aby bylo možné vytvořit poloměr ohybu.

  BENDS09.gif

 5. Klepněte na nástroj Přidání vysunutímTool_Extruded_Boss_Base_Features.gif na panelu nástrojů pro prvky nebo vyberte Vložit > Přidání > Vysunout.
 6. V položce Směr č. 1 správce PropertyManager:
  1. Vyberte hodnotu Naslepo v položce Ukončení.
  2. Nastavte hodnotu pro HloubkuPM_depth1.gif.
  3. Vyberte Připojit ke tloušťce.
 7. Klepněte na tlačítko PM_OK.gif.
 8. Pokud se objeví upozornění týkající se nespojitého těla, klepněte na Obrátit směrPM_reverse_direction.gif pod položkou Tenkostěnný prvek a znovu klepněte na PM_OK.gif.

  BENDS10.gifVyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Přidání stěn k plechovému dílu
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.