Skrýt obsah

Vytváření eliptických ohybů

Můžete vytvořit skicu elipsy a poté vytvořit plechový díl s eliptickými ohyby.

Eliptické ohyby jsou dostupné pouze s nástrojem Základní plech, ne s nástroji Převést na plechový díl nebo Vložit ohyby.

Tento plechový díl má eliptický ohyb a lem z hrany:

elliptical_bend.gif

Vytvoření plechového dílu s eliptickými ohyby:

  1. Pomocí nástroje Segment elipsyTool_Partial_Ellipse_Sketch.gif načrtněte otevřený profil.

    elliptical_bend_sketch.gif

  2. Klikněte na ikonu Základní plechZákladní plech/ouško (panel nástrojů Plechové díly) nebo na nabídku Vložit > Plechové díly > Základní plech.
  3. Nastavte možnosti správce PropertyManager nástroje Základní plech a klepněte na tlačítko PM_OK.gif.

    elliptical_bend2.gifVyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Vytváření eliptických ohybů
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.