Skrýt obsah

Vytvoření konfigurace plochého pole plechového dílu

V plechovém dílu si můžete vytvořit konfiguraci, která znázorňuje rozložený díl.

Aby bylo jisté, že se všechny prvky v plochém vzoru objeví, měli byste si vytvořit konfiguraci plochého pole poté, co si vytvoříte kompletní vzor návrhu daného dílu.

Vytvoření konfigurace plochého vzoru:

  1. V plechovém dílu si vytvořte novou konfiguraci.
  2. Ve stromu FeatureManager proveďte jednu z následujících akcí:
    • Klikněte pravým tlačítkem na nabídku Ploché-Pole a vyberte možnost Uvolnitmenu_Unsuppress.gif.
    • Vyberte Zpracovat-Ohyby a všechny prvky pod ním. Klepněte na Úpravy > Potlačit > Tato konfigurace. Tím si potlačíte všechny vybrané prvky.


Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Vytvoření konfigurace plochého pole plechového dílu
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.