Skrýt obsah

Tabulka rozměrů plechu/ohybů

V tabulkách rozměrů plechu/ohybů se ukládají vlastnosti zadaných materiálů. V jedné tabulce můžete přiřadit přídavek na ohyb, poloměr ohybu nebo k-faktor k libovolné kombinaci tloušťky, poloměru ohybu a materiálu.

Můžete také použít jednotlivé tabulky rozměrů plechu a tabulky ohybů. Viz témata Tabulka rozměrů plechu a Přehled tabulky ohybů.
Kde najít tabulku rozměrů plechu/tabulku ohybů:
  • Při vytváření základního plechu prostřednictvím správce PropertyManager Základní plech.
  • Po vytvoření základního plechu, klepnutím pravým tlačítkem myši na Plechové díly ve stromu FeatureManager a výběrem položky Upravit prvek.

Tyto tabulky jsou součástí aplikace SOLIDWORKS a jsou umístěny v následující složce: <instalační_adresář>\lang\<jazyk>\Sheet Metal Gauge Tables\.

Jsou zde zahrnuty jak tabulky rozměrů plechu, tak tabulky ohybů. Můžete je použít jako šablony pro vytvoření svých vlastních tabulek.

Následující příklad ukazuje kombinovanou tabulku rozměrů plechu/ohybů. Pro každé číslo rozměru (tloušťku) si můžete vybrat z celé řady poloměrů a úhlů.Vyjádřete svůj názor na toto téma

SOLIDWORKS uvítá vaše názory ohledně prezentace, přesnosti a obsahu dokumentace. Pomocí níže uvedeného formuláře zašlete komentáře a doporučení k tomuto tématu přímo dokumentačnímu týmu. Dokumentační tým nebude odpovídat na otázky související s technickou podporou. Klepnutím zde získáte informace o technické podpoře.

* Povinné

 
*Email:  
Předmět:   Váš názor na témata nápovědy
Stránka:   Tabulka rozměrů plechu/ohybů
*Komentář:  
*   Prohlašuji, že jsem si přečetl/a a souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů, podle kterých bude společnost Dassault Systèmes zpracovávat moje osobní údaje

Tisk tématu

Zvolte rozsah, který se má tisknout:
x

Zjistili jsme, že používáte starší verzi prohlížeče než je Internet Explorer 7. Pro optimální zobrazení vám doporučujeme, aby jste upgradovali na Internet Explorer 7 nebo novější.

 Příště tuto zprávu nezobrazovat
x

Verze nápovědy na webu: SOLIDWORKS 2015 SP05

Chcete-li vypnout webovou nápovědu v rámci SOLIDWORKS a raději používat místní nápovědu, klikněte na Nápověda > Použít SOLIDWORKS nápovědu na webu.

Problémy s uživatelským rozhraním a vyhledáváním v nápovědě na webu nahlaste zástupci místní technické podpory. Zašlete váš názor na individuální témata nápovědy prostřednictvím odkazu “Váš názor na toto téma” na každé straně.